VIBA Praktijkcafé op 17 november over VIBA details

Dit Praktijkcafé gaan we besteden aan de opzet van de standaard de VIBA details. De bedoeling is dat we voor de meest gangbare details de beste biobased oplossingen samenstellen. We willen dat doen voor houtskeletbouw, strobouw, bouwen met kalkhennep en bouwen met kruislaags hout. Deze details stellen we vervolgens beschikbaar voor alle VIBA leden. Om tot een goede samenstelling van de details te komen is inzet van specifieke kennis op dit gebied is van harte welkom.

Het Praktijkcafé zal plaatsvinden op dinsdag 6 oktober tussen 16.00 en 20.00 uur in de kas bij het kantoor van Renz Pijnenborgh, Paardskerkhofweg 6A ’s Hertogenbosch. Rond 18.00 uur wordt een vegetarische maaltijd geserveerd. Deelnemers kunnen zich tot en met 3 oktober aanmelden door een e-mail te sturen naar [email protected]. Ondanks de aangescherpte coronamaatregelen kan het Praktijkcafé gewoon doorgang vinden.

VIBA

VIBA

Scroll naar top

VIBA nieuwsbrief

Schrijf u in op onze nieuwsbrief