VIBA Café op 6 mei door Ronald van Viersen over de Guldensnede en het Oneindige

Ronald van Viersen geeft een inspirerende presentatie over de Guldensnede en het Oneindige tijdens dit VIBA Café dat gecombineerd wordt met de 100e  bijeenkomst van de Harmonicale Ellips.

Naar verwachting kan de bijeenkomst zowel fysiek als digitaal worden bijgewoond. De bijeenkomst vindt plaats bij ANNE, Veemarktplein41 te Utrecht en is ook online bij te wonen via een zoomverbinding. Het begint om 20.00 uur en duurt tot uiterlijk 22.00 uur. De zoomverbinding start om 19.45 uur. Voor deelname aan het VIBA Café kan je een email bericht sturen naar [email protected] waarin je vermeld of je fysiek of online wilt deelnemen. Je ontvangt vervolgens een bevestiging en een link naar de bijeenkomst.

VIBA

VIBA

Scroll naar top

VIBA nieuwsbrief

Schrijf u in op onze nieuwsbrief