VIBA Café op 3 juni door Ernst Nobel over Schilders van Nu

Tijdens dit VIBA Café geeft Ernst Nobel een presentatie over Schilders van Nu. Schilders van Nu is een vereniging van bewuste schilders en geïnteresseerden die streven naar een schone, veilige en transparante schilders branche. Kijk voor meer informatie op: http://schildersvannu.nl/

Naar verwachting kan de bijeenkomst zowel fysiek als digitaal worden bijgewoond. Het VIBA Café vindt plaats bij ANNE, Veemarktplein41 te Utrecht en is ook online bij te wonen via een zoomverbinding. Het begint om 20.00 uur en duurt tot uiterlijk 22.00 uur. De zoomverbinding start om 19.45 uur. Voor deelname aan het VIBA Café kan je een email bericht sturen naar [email protected] waarin je vermeld of je fysiek of online wilt deelnemen. Je ontvangt vervolgens een bevestiging en een link naar de bijeenkomst.

VIBA

VIBA

Scroll naar top

VIBA nieuwsbrief

Schrijf u in op onze nieuwsbrief