VIBA-Café 7 juni: Pablo van der Lugt over veelzijdig bamboe

Bamboe kan in bijna alle (creatieve) industrieën worden gebruikt, aldus MOSO: in de bouw, (interieur)architectuur, vervoersmiddelen, productontwerp, sport, mode, verpakkingen en nog veel meer.

Klimaatverandering en schaarste van hulpbronnen hangen wereldwijd als een zwaard van Damocles boven onze hoofd. Het gebruik van biobased materialen kan ons helpen om een duurzamere en circulaire samenleving te creëren. Het bijzonder veelzijdige bamboe is zo’n biobased materiaal.Pablo van der Lugt wijdde zowel zijn master- als zijn promotieonderzoek aan de Technische Universiteit Delft aan bamboe en bamboematerialen en is momenteel actief als duurzaamheidsdeskundige in de hout- en bamboe-industrie.

aanmelden:   mail naar secretaris@vibavereniging.nl
aanvang:        19.30 uur inloop, 20.00 aanvang
plaats:            VIBA-Expo, De Gruyterfabriek, Veemarktkade 8, gebouw F, ’s-Hertogenbosch 

Neem contact op

We zijn nu niet online. Vul het formulier in en wij nemen contact met je op.

Niet leesbaar? Verander tekst

Type een woord en druk op enter om te zoeken