Verslag VIBA-Café 6 juli: Peter Schmid over zijn Hongaarse woning

Het VIBA-Café van donderdag 6 juli a.s. werd een heel bijzondere:
Peter Schmid, VIBA-oprichter en – nog steeds – inspirator voor velen, kwam naar Nederland om een lezing te geven over zijn nieuwe, Hongaarse woning, die hij heeft ontworpen op harmonieuze grondslagen, dus op basis van geometrische reeksen en akkoorden.

Na de pauze ging Peter in op nieuwe bevindingen rondom draagconstructies van biomassa. “Je gebouwde omgeving bepaalt mede hoe gezond je bent en hoe je je voelt”, aldus Peter. Zijn motto, bepalend voor inmiddels veertig jaar VIBA-denken en -doen is anno 2017 nog steeds zeer actueel.

Binnenkort volgt een uitgebreid verslag van deze avond. Door de zomervakantiedrukte heeft dit helaas wat vertraging opgelopen.

Deze link geeft alvast toegang tot de presentatie zoals Peter deze heeft gegeven.

 

 

 

 

Neem contact op

We zijn nu niet online. Vul het formulier in en wij nemen contact met je op.

Niet leesbaar? Verander tekst

Type een woord en druk op enter om te zoeken